Tlačová správa

12.06.2012 10:07

Bez opony s Evou Rysovou! 

 
 
 
 
                                                                                                                                                                Bratislava, 11. 06. 2012
____________________________________________________________________________________________________________
 
Už v nedeľu 17. 06. 2012 o 17.00 hod. Vás srdečne pozývame do Veľkej sály Istra Centra v Devínskej Novej Vsi na prvé „Bez opony“ s Evou Rysovou!
V rámci talk show „Bez opony“, ktorú pripravuje Činoherný klub DNV, o. z., sa spoločne porozprávame s legendárnou slovenskou herečkou – Evou Rysovou. Určite si ju pamätáte ako sólistku Novej scény a predstaviteľku mnohých divadelných, filmových i rozhlasových postáv. Eva Rysová sa taktiež venovala dabingu a pedagogickej činnosti na Vysokej škole múzických umení v Bratislave a na Cirkevnom konzervatóriu v Bratislave. 
Diskusiu spestríme aj hudobnými vstupmi v podaní vynikajúcej mladej herečky a speváčky Juliány Hamranovej a zvukovými ukážkami a fotografiami z významných inscenácií Evy Rysovej. Celou talk show Vás bude sprevádzať absolvent herectva na Cirkevnom konzervatóriu v Bratislave – Jakub Abrahám
 „Bez opony“ je prvým projektom OZ Činoherný klub DNV, ktoré vzniklo v bratislavskej mestskej časti Devínska Nová Ves začiatkom roku 2012. Cieľom združenia je kultúrny a regionálny rozvoj Devínskej Novej Vsi, najmä prostredníctvom divadelného umenia. 
Tešíme sa na Vás už 17. júna o 17.00 hod. v  Istra Centre v  Devínskej Novej Vsi! 
 
Bez opony
17. 06. 2012 o 17.00 hod.
Istra Centrum
Hradištná 43
Bratislava – Devínska Nová Ves
 
 
 
 
Viac info:
Bc.Zuzana Hrdličková
Činoherný klub DNV, o. z.
+421 901 778255
cinohernyklub@gmail.com
www.cinohernyklub.webnode.sk