Denník Plus jeden deň o talk show Jakuba Abraháma

18.02.2013 00:00

O tom, že talk show Jakuba Abraháma BEZ OPONY, je čoraz viac populárnejšia svedčia aj články a reakcie rôznych médií.

Jeden z nich Vám teraz prinášame!

 

Eňa Vacvalová opäť v talk show: Teraz ako hosť!

16.02.2013 17:30|Zdroj: Pluska.sk/domi
Elena Vacvalová je známa svojou výrečnosťou, ktorú dokazuje nielen v „zrekonštruovanej“ zábavnej relácii Nikto nie je dokonalý, ale aj v slovenských divadlách, kde hostí glosátorov v talk show Sedem bez záruky. V nedeľu však zasadne ona na miesto hosťa!
Elena Vacvalová sa v nedeľu zúčastní talk show, ale pre zmenu nie ako hostiteľka, ale ako hosť. 
Foto: Veronika Zahradníková

Humoristka a moderátorka Elena Vacvalová sa vždy vedela výborne ujať úlohy hostiteľky, v rôznych zábavných reláciách Aj múdry schybí, Dereš, či Sedem s. r. o. Teraz si však vyskúša sedieť na opačnej stoličke.

Mladý herec vyspovedá Eňu

Mladý herec Jakub Abrahám si ju totiž pozval do svojej ojedinelej talk show BEZ OPONY v Činohernom klube v Devínskej Novej Vsi. Tak dostane hostiteľ možnosť vyspovedať svoju kolegyňu a ktovie možno mu ako skúsenejšia dá aj zopár rád, ako zvládnuť rozhovor.

Abrahám ale tiež nie je nováčikom na moderátorskej stoličke. Do svojej divadelne šou si už pozval niekoľko významných osobností zo sveta slovenskej kultúry.

Vacvalová doplní zoznam mien

Po Františkovi Kovárovi, Táne Radeve, Márii Breinerovej, Eve Rysovej, Hane Gajdošovej či Ivanovi Letkovi, bude v nedeľu 17. februára o sedemnástej hodine hostiť aj Elenu Vacvalovú. Uvoľnenú atmosféru v priestoroch Istracentra tento raz dotvorí džezová speváčka Lenka Hošková.

 

Originál tu : 

https://www.pluska.sk/soubiznis/domaci-soubiznis/ena-vacvalova-opat-talk-show-tentoraz-ako-host.html (článok )

 

Video TV zostrih talk show BEZ OPONY s Elenou Vacvalovou (Rel Time production)

https://www.youtube.com/watch?v=o_ZCh522UNA