Náš tím

Mgr. Zuzana CHUDĚJOVÁ

 

Riaditeľka

 

Spoluzakladateľka a členka hereckého súboru. Od roku 2011 do júna 2017 ekonomická šéfka súboru. Od septembra 2017 vystriedala Jakuba Abraháma na poste riaditeľa Činoherného klubu DNV.

 

 E-mail: riaditel.cinohernyklub@gmail.com 

Tomáš LAMOŠ

 

Dramaturg

-  herec, režisér

 

Tomáš Lamoš pochádza z Bratislavy, kde sa v roku 1988 narodil. Herectvu sa venuje už od svojich dvanástich rokov a jeho obrovská láska k herectvu a divadlu pretrváva dodnes. 

Svoje herecké vzdelanie získaval na Cirkevnom konzervatóriu pod vedením skúsených herečiek :

Mgr.art. Evy Rysovej

Mgr.art. Hany Gajdošovej – Letkovej

Neskôr sa dostal pod vedenie významného herca a pedagóga s bohatými skúsenosťami doc. Ivana Letka, ktorý učil také herecké osobnosti ako Ján Kroner, Zdena Studenková, Jozef Vajda a mnoho iných úspešných hercov. 

„Je mi cťou že som mohol patriť medzi jeho študentov a že som mal možnosť sa od pána docenta učiť. Je mojim hereckým otcom...,“ vraví Tomáš. 

V súčasnosti je Tomáš Lamoš herec na voľnej nohe.

 

Telefón:

E-mail:  Lamos.T@azet.sk 

 

Jakub ABRAHÁM, DiS. Art.

  

Garant

Jakub Abrahám sa narodil 1.februára 1993 v Bratislave. Už v útlom detstve dával prednosť vystupovaní s mikrofónom v ruke pred futbalom. Jakub sa zúčastňoval na rôznych recitačných súťažiach, kde skončil s úspechmi. Neskôr začal  študovať na  Tanečnom konzervatóriu Evy Jaczovej v Bratislave. Už počas štúdia vystupoval v baletných a operných  predstaveniach v SND, kde nadobudol veľa skúseností. Po čase však zistil, že tanec nie je spôsobom jeho umeleckého vyjadrovania na scéne. Vždy ho bavilo rozosmievať okolie , bol a je do dnešných dní rád ,keď môže niekomu vyčariť úsmev na tvári. „Úsmev je to najkrajšie , čo môžete v živote darovať, s úsmevom je život krajší...“ tvrdí.  Rozhodol sa teda šťastie skúsiť na herectve. Podarilo sa .

Absolvoval štúdium herectva na Cirkevnom konzervatóriu v Bratislave pod vedením herečiek :

 

 Hany Gajdošovej - Letkovej  Evy Rysovej 

 

Počas štúdia na konzervatóriu ho ďalej vyučovali :

Ladislav Neshyba, Ľudmila Swanová , navštevoval hodiny Ivana Letka, spolupracoval s Táňou Radevou , Annou Javorkovou, Dušanom Kaprálikom, Tiborom Frlajsom, Róbertom Horňákom ... 
 

  • Venuje sa hlavne práci v dabingu a rozhlase
  • Ako herec účinkoval aj na javisku SND v činohre Madame Bovary a v opere Barbier zo Sevilly
  • Držiteľ Ceny Slovenského rozhlasu na Poděbradských dňoch poezie za rok 2010 za umelecký prednes
 

https://jakubabraham.webnode.sk/

E-mail: cinohernyklub@gmail.com